Мы в социальных сетях

Хочу получать рассылку

Никакого спама, только актуальная интересная информация!

Рейтинг товара:

5 из 5

Проголосовало 1 пользователь

Средняя цена:

100.00 грн

ТМ Першосвіт: Марійчин Першосвіт, наліпки та листівки

Не так давно я натрапила в Фейсбуці на згадку про одного дуже талановитого художника-аніматора Дмитра Лісенбарта. Мені стало цікаво, бо дуже гарно про нього розповідав мій друг. Перейшла за посиланням та потрапила у справжній казковий світ.

Світ, де маленька людина розповідає про свої перші враження від побаченного, робить свої перші кроки назустріч майбутньому і що з цього виходить :)

Тому я дуже хочу познайомити вас з книгою, яка є лише стартовою для цілої серії книжок для дітей, Марійчин Першосвіт.

Тверда обкладинка, приємні аркуши на дотик, 24 яскраві сторінки про життя та враження першорічниці :) Марійка - дуже цікава дівчинка, тому вона хоче знать все про все :)

Коли на світ з`явилась доня, тато був дуже схвильований. Тому він став висловлювати свої думки в незвичний спосіб: у вигляді добрих та гарних малюнків про перші відкриття. Він спостерігав за дочкою, за ії розвитком, реагуванням на навколишній світ, а у думках з`являлись малюнки. 

Від них перехоплювало подих настільки, що Світлана Цвілодуб не встояла, та почала складати вірші до цих гарних витворів уяви :)

Дуже кумедні, дотепні та по-дитячому захоплюючі думки режисера-аніматора швидко складалися в рядки за допомогою влучного мистецтва письменниці. 

В житті Марійки кожна дрібничка має велике значення. Навіть якщо дорослим та батькам щось здається чимось зайвим, для маленької дитини то є справжнє відкриття :)

Першосвіт - це маленькі дрібнички, на які звертає увагу дорослого маленька дитинка, що тільки-но прийшла у наш дорослий світ зі своїм неперевершенним світосприйняттям :)

Марійчин Першосвіт - це том 1, том 2, 3 - 123 в проекті, але скоро з`являться на полицях книгарень.

Моя малеча дуже щаслива, що має саме від Марійки та її талановитого тата Дмитра подарунок у вигляді книжки Марійчин Першосвіт

Дякуємо :) Чекаємо на нові Марійчини відкріття!


Разом з книжками, ТМ Першосвіт створює надзвичайно гарні наліпки на авто, які попереджають інших водіїв про те, що дитина всередині, будьте уважнішими в дорозі

Такі ж є для двійняток та близнюків :) Огляд тут http://vybormam.com/overview/obuchenie-dosug/tm-pershosvit-nalipki-na-avto

А також виготовляють поштові листівки Першосвіт, щоб ви мали змогу запросити родичів на свято чи просто привітати близких та рідних з гарним днем, чи поділитися особливим досягненням вашої малечі :)


Де можна купити книжку, листівку чи наліпку Першосвіт?

Купити такі гарні речі для вашої дитини ви можете на офіціальному сайті ТМ Першосвіт http://pershosvit.com 

А ще можете зайти на сторінку Першосвіт у фейсбуці https://www.facebook.com/pershosvit/

Підписуйтесь на канал YouTube та чекайте кожної суботи нову стрічку про Першосвіт https://www.youtube.com/channel/UC7NLvmzZ7jRmSgRREM2AGbA

Дякуємо за гарний настрій!

Плюсы
Свернуть
  • - гарні малюнки
    - яскраві думки
    - по-дитячому добрі книжки
Минусы
Свернуть
  • - не маємо :)

Рейтинг товара:

Свернуть
5 из 5

Проголосовало 1 пользователь

Хотят купить:

2 из 2

Поделиться:

Выбор мам рекомендует Свернуть

Гупало Василь П`ять з половиною пригод. Фоззі

Литература

13.09.2016 11:09

Гупало Василь: добрая книжка о вечном :) Интересная книжка о том, что добро всегда побеждает зло :) Добро в ней олицетворяет простой мужик Гупало Василь. Но не так он прост, как каже...

Самая детская азбука Дианы Дубоссарской

Литература

13.09.2016 10:09

Самая детская азбука Самая детская азбука придумана хорошей мамой для своей маленькой дочки. И не только придумана, а еще и нарисована :) Диана Дубоссарская - отличная художница! Мой...

Комментарии

Следить за новыми комментариями

Забыли пароль?

Введите E-mail, который использовался при регистрации

Забыли пароль?

На ваш почтовый ящик было отправлено письмо с новым паролем

Реклама на сайте

По вопросам рекламного сотрудничества с сайтом Выбор мам, обращайтесь к нам.
Обещаем ответить оперативно!

Файл не выбран
Обратная связь